"Jako użytkownik Internetu z własnego doświadczenia wiesz, że zwracanie uwagi na funkcjonalność strony podczas jej projektowania oznacza mniej frustracji a więcej satysfakcji dla odwiedzających oraz zwiększa prawdopodobieństwo ich ponownej wizyty."

Steve Krug

Strony internetowe

w pełni unikalne

Strony internetowe W dzisiejszych czasach bez strony internetowej nie istnieje żadna firma. W Internecie można znaleźć miliony witryn internetowych, które prezentują różne tematy. Niestety nie każdy potrafi stworzyć dla siebie wyjątkową stronę internetową, która zachwyci odwiedzających swoją unikalną grafiką, a także treścią dopasowaną do tematyki portalu. Dzięki temu, że wszystkie powierzone projekty wykonuje sam osobiście, każdy Klient może liczyć na profesjonalnie wykonany projekt, a także indywidualne podejście do projektu. Tworzeniem stron WWW zajmuję się od ponad 5 lat. Moje projekty wykonuje starannie i z wielką precyzją, dzięki czemu efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Każdy projekt graficzny jest tworzony od podstaw pod konkretne zamówienie Klienta, dzięki czemu macie Państwo pewność stworzenia unikalnej strony, której w Internecie jeszcze na pewno nie ma.

Dlaczego akurat u mnie ? Po pierwsze oferuję wykonanie w pełni profesjonalnej strony WWW w bardzo ciekawych cenach. Po drugie - ze mną zawsze można się dogadać. Nigdy nie zostawiam swoich Klientów bez opieki po wykonaniu zlecenia. Zawsze oferuję bezpłatną pomoc techniczną do 7 dni po wykonaniu zlecenia. Pomagam również w innych sprawach związanych ze stronami WWW (m.in. załatwieniem dobrego i taniego hostingu dla strony, czy wprowadzeniem do pozycjonowania). Posiadam wielu zadowolonych Klientów, którzy współpracują ze mną do teraz. Świadczy to o moim profesjonalnym podejściu do każdego Klienta z osobna.

Na stronę internetową otrzymujecie Państwo gwarancję na okres 2 lat, dzięki czemu macie Państwo pewność bezawaryjnego działania swojej witryny w Internecie. Warto jednak zaznaczyć, że gwarancja obejmuje błędy powstałe w wyniku złego działania skryptu na serwerze. Nie odpowiadam za błędy spowodowane nieprawidłowym działaniem serwera, a także w ramach gwarancji nie świadczę darmowych usług edycji strony. Gwarantuje Państwu jednak, że moje strony internetowe wyświetlają się bez żadnego problemu w przeglądarkach Chrome czy też Firefox.
Gwarancja na stronę internetową wygasa w momencie edycji strony przez osoby postronne (np. osobista edycja strony bądź edycja funkcjonalności strony przez inne firmy informatyczne). Oczywiście nie tyczy się to zmian wprowadzanych podczas normalnego użytkowania strony (edycja tekstów na stronie, newsy, itp.) . Dodanie nowych podstron przez osoby postronne również wiąże się z utratą gwarancji.

Podsumowując, otrzymujecie Państwo profesjonalnie wykonaną stronę internetową. Wykonuje ją w technologii HTML, z użyciem stylów kaskadowych CSS, a także jeśli jest taka potrzeba zastosuję na Państwa stronie PHP. Ceny stron internetowych są zróżnicowane, dlatego ze względu na szacunek do Klienta proponuje skontaktowanie się, w celu uzyskania dokładniejszej wyceny konkretnej strony internetowej. Koszt wykonania strony internetowej w promocji ustalany jest indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty stworzenia strony internetowej. Jako jeden z nielicznych freelancerów oferuję również rozłożenia zapłaty na stałe, nieoprocentowane raty.


Oferta specjalna:

Badania wskazują na to, że w dzisiejszych czasach 86 % turystów wyszukuje noclegu poprzez Internet. Kilka lat temu prowadziłem również swoje własne forum podróżnicze, na którym faktycznie, wszystko to co mówię, przełożyło się na rzeczywistość – dużo osób pytało innych osób, czy po prostu znają i polecają jakieś konkretne obiekty noclegowe w konkretnym miejscu. Warto zatem posiadać atrakcyjną stronę internetową, która zdecydowanie przyciągnie uwagę potencjalnych turystów. Wykonywałem strony internetowe już dla kilkunastu obiektów z terenów Podhala, jak i Beskidów oraz Karpacza. Znam się na rzeczy i wiem, jak wykonać stronę internetową, która będzie atrakcyjna zarówno dla Państwa, jak i samych turystów. Sam również często podróżuje po Polsce, więc wiem, co prawdziwy turysta poszukuje na stronach internetowych obiektów noclegowych. Bazy noclegowe zaczynają już pomału wychodzić z użycia, coraz to więcej osób zaczyna szukać prywatnych stron internetowych osób oferujących noclegi, ze względu wzbudzania większego zaufania.

Wyślij zapytanie o koszty związane ze stworzeniem strony WWW.

Łukasz Burek
Tworzenie stron WWW i grafiki

Kontakt
Tel: 572 348 796
e-mail: info@kky.plWszelkie prawa zastrzeżone ! ©
Copyright by Łukasz Burek
2011-2019